Cena prania wykładzin w Warszawie

Nasza oferta pozwala na wykonanie czyszczenia bez konieczności oszczędzania na urządzeniach i preparatach. Dzięki temu już od 10 lat realizujemy pranie wykładzin w Warszawie. Cena usługi powinna być dopasowana w sposób gwarantujący rzetelną i profesjonalną realizację:

>> Przejdź w dół do tabeli z cenami

Oferujemy usługi premium w dobrej cenie. Jeśli otrzymasz odpowiednią jakość prawdopodobnie zadzwonisz do nas ponownie. Bazujemy na długofalowej współpracy dlatego priorytetem jest uzyskanie rezultatu jakiego oczekujesz.

 • Cena prania wykładzin jest taka sama w każdej lokalizacji. Nie podnosimy stawek dlatego, że obiekt nie znajduje się na terenie miasta Warszawa.
 • Brak ukrytych kosztów i dopłat za odplamianie, usuwanie gum, czyszczenie na sucho, czy dojazd.
 • W przypadku dużych powierzchni i wcześniejszej rezerwacji terminu, możemy zrealizować usługę na terenie całego kraju.

Uwaga: Jako opcję dodatkową oferujemy czyszczenie mebli tapicerowanych każdego rodzaju. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 500 170 160 📲

Uwaga: Posiadamy urządzenia dzięki, którym pranie wykładzin przebiega dwa razy szybciej, a materiał wysycha w czasie dwa razy krótszym niż w przypadku standardowych usług oferowanych przez firmy działające w Warszawie.

>> Zobacz porównanie urządzeń

Proponujemy precyzyjną i uczciwą metodę wyceny. Znając metraż od razu znasz koszt. Nie ma miejsca na wątpliwości czy późniejsze próby zawyżania ceny.

Cennik prania wykładzin dla firm i klientów indywidualnych

W przypadku powierzchni nie przekraczających 50 m2 obowiązuje minimum logistyczne w wysokości 400 zł. Jeśli metraż jest większy czyszczenie wyceniamy według tabeli:

Powierzchnia w m2Cena za 1 m2
50 – 1007 zł
100 – 3006,5 zł
300 – 5006 zł
powyżej 500indywidualnie

Klientom firmowym i instytucjonalnym wystawiamy fakturę VAT. W takim przypadku cennik prania wykładzin zawiera wartości netto.

Usługę kontynuujemy do uzyskania najlepszego możliwego rezultatu. Podane ceny obejmują profesjonalne pranie wykładzin, czyli następujące czynności:

 • Trzepanie mechaniczne – usuwanie piachu urządzeniem kolumnowym
 • Punktowe odplamianie – wywabianie trudnych plam odplamiaczami
 • Aplikację PreSpray – nałożenie preparatu z enzymami
 • Przygotowanie – szorowanie szorowarką walcową lub obrotową
 • Pranie ekstrakcyjne – czyszczenie roztworem o temperaturze 98° C

Znamy się na swojej pracy. Posiadamy doświadczenie i najnowocześniejsze urządzenia. Możemy zaoferować szereg działań specjalistycznych.

Cennik usług specjalistycznych

Rodzaj usługiCena za 1 m2
Impregnacja hydrofobowa6 zł
Dezynfekcja biobójcza2 zł
Aplikacja antyalergenu2 zł
Trzepanie mechaniczne2 zł

Wymienione zabiegi specjalistyczne możemy wykonać w ramach dodatkowej usługi. Pozwalają zabezpieczyć lub odkazić materiał.

 • Impregnacja hydrofobowa – nałożenie warstwy hydrofobowej, która zabezpiecza materiał poprzez odpychanie wilgoci i zabrudzeń.
 • Dezynfekcja biobójcza – dezynfekcja powierzchni atestowanym preparatem posiadającym właściwości biobójcze.
 • Aplikacja antyalergenu – aplikacja środka redukującego poziom alergenów zwierząt, grzybów pleśniowych, roztoczy i pyłków.
 • Trzepanie mechaniczne – bezpyłowe usuwanie suchego brudu za pomocą urządzenia kolumnowego. Pranie wykładzin poprzedzamy trzepaniem mechanicznym (w cenie). Możemy je też zrealizować jako osobną usługę.
pranie wykładzin cennik warszawa
Wyprana wykładzina w kancelarii adwokackiej

Cennik prania wykładzin powinien być jasny

Jeśli cennik prania wykładzin zawiera niejasne sformułowania daje to pole do późniejszego zawyżania kwot. Przykłady poniżej:

 • cena od 5 zł/m2 – czy w takim przypadku wiesz ile ostatecznie zapłacisz? Może to być 5 zł lub 15 zł.
 • cena uzależniona od stopnia zabrudzenia – jeśli wykonawca uzna, że stopień zabrudzenia jest duży doliczy 30 czy 50% do cen podanych w cenniku. Pytanie gdzie możesz to zweryfikować? Przecież widziałeś tylko swoją wykładzinę i nie masz porównania, czy stopień zabrudzenia w istocie jest duży.

Unikamy dziwnych sformułowań, które mogą wprowadzić Cię w błąd. Zamawiając pranie wykładzin w naszej firmie od razu wiesz jaki będzie ostateczny koszt.

cennik prania wykładzin
Pranie wykładzin zrealizowane w ambasadzie

Od czego zależy cena prania wykładzin w Warszawie?

Cena prania wykładzin w Warszawie zależy od zakresu pracy jaka zostanie wykonana. Przed zamówieniem zapytaj czy w pierwszej fazie wykonawca usunie zabrudzenia suche. Jeśli piach pozostanie, pod wpływem wody w materiale zrobi się błoto. Po wyschnięciu wyjdą zacieki i pojawi się nieprzyjemny zapach.

Istotnymi elementami jest też sprzęt oraz zastosowane preparaty. Najnowocześniejsze urządzenia kosztują kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie każdą firmę na to stać. Zamiast topowych maszyn stosowane są kilkuletnie, używane sprzęty których wydajność i skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

By było tanio wykonawca na czymś musi zaoszczędzić. Jeśli cena prania wykładzin jest niska, proces zostanie przeprowadzony starymi urządzeniami i najtańszymi preparatami. To wszystko by obniżyć ostateczny koszt.

Jeśli cena prania wykładzin jest niska przygotuj się, że jakość też będzie niska. Wykonawca oferujący niską cenę musi zaoszczędzić na preparatach. Inaczej praca się nie opłaci. Na pewno zastosuje tanie zamienniki, rozcieńczony roztwór lub samą wodę. W takim przypadku wykładzina nie będzie wyczyszczona tylko zamoczona.

pranie wykładzin warszawa cena
Wyczyszczona wykładzina w poczekalni

Samo zamoczenie wykładziny wodą spowoduje, że zamiast powtórnie zamówić czyszczenie, będziesz chciał jak najszybciej zapomnieć o firmie która je realizowała. Tego chcemy uniknąć dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób fachowy. Amatorskie metody zostawiamy innym firmom działającym w Warszawie.

Zależy nam na długofalowej współpracy

Wykonujemy tylko profesjonalne pranie wykładzin dlatego nie szukamy oszczędności na urządzeniach i preparatach. Obniżanie ceny do poziomu opłacalności zawsze odbija się na jakości. Wolimy skupić się na zapewnieniu pożądanego efektu czyszczenia, ponieważ takie podejście da owoce w postaci długoterminowej współpracy.

📌 Czy cennik prania wykładzin zawiera ostateczne ceny?

Tak. Koszt jest jasny i znany jeszcze przed rozpoczęciem czyszczenia. Nie stosujemy ukrytych dopłat i nieuczciwych praktyk cenowych.

📌 Jak długo schnie materiał?

Maksymalny czas to 8 godzin. Zazwyczaj krócej. Posiadamy urządzenia pozwalające na pranie wykładzin w wysokiej temperaturze co znacznie przyspiesza czas schnięcia i poprawia skuteczność usługi.

📌 Czy zapłacę więcej jeśli lokalizacja znajduje się poza Warszawą?

Nie. Cennik prania wykładzin zawiera ostateczny koszt usługi. Nie doliczamy za dojazd jeśli obiekt znajduje się poza miastem Warszawa.