Cena za pranie wykładzin w Warszawie

Nasza oferta pozwala na wykonanie czyszczenia bez konieczności oszczędzania na urządzeniach i preparatach. Dzięki temu już od 10 lat realizujemy usługi w Warszawie. Cena za pranie wykładzin powinna być dopasowana w sposób gwarantujący rzetelną i profesjonalną realizację.

Cennik prania wykładzin

W tabeli poniżej orientacyjny cennik prania wykładzin o większej powierzchni.

 • Koszt czyszczenia powierzchni nie przekraczających 50 m2 to 500 zł.

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę zadzwoń 500 170 160 lub prześlij zapytanie na: kontakt@pranie-wykladzin.pl

Powierzchnia w m2Cena za 1 m2
50 – 7510 zł
75 – 1008 zł
100 – 3006,5 zł
300 – 5006 zł
powyżej 500indywidualnie

Klientom firmowym i instytucjonalnym wystawiamy fakturę VAT. W takim przypadku cennik prania wykładzin zawiera wartości netto.

Usługę kontynuujemy do uzyskania najlepszego możliwego rezultatu. Podane ceny za pranie wykładzin obejmują następujące czynności:

 • Trzepanie mechaniczne – usuwanie piachu urządzeniem kolumnowym
 • Punktowe odplamianie – wywabianie trudnych plam odplamiaczami
 • Aplikację PreSpray – nałożenie preparatu z enzymami
 • Przygotowanie – szorowanie szorowarką walcową lub obrotową
 • Pranie ekstrakcyjne – czyszczenie roztworem o temperaturze 98° C

Znamy się na swojej pracy. Posiadamy doświadczenie i najnowocześniejsze urządzenia. Możemy zaoferować szereg działań specjalistycznych.

Cennik usług specjalistycznych

Rodzaj usługiCena za 1 m2
Impregnacja hydrofobowa6 zł
Dezynfekcja biobójcza2 zł
Aplikacja antyalergenu2 zł
Trzepanie mechaniczne2 zł

Wymienione zabiegi specjalistyczne możemy wykonać w ramach dodatkowej usługi. Pozwalają zabezpieczyć lub odkazić materiał.

 • Impregnacja hydrofobowa – nałożenie warstwy hydrofobowej, która zabezpiecza materiał poprzez odpychanie wilgoci i zabrudzeń.
 • Dezynfekcja biobójcza – dezynfekcja powierzchni atestowanym preparatem posiadającym właściwości biobójcze.
 • Aplikacja antyalergenu – aplikacja środka redukującego poziom alergenów zwierząt, grzybów pleśniowych, roztoczy i pyłków.
 • Trzepanie mechaniczne – bezpyłowe usuwanie suchego brudu za pomocą urządzenia kolumnowego. Pranie wykładzin poprzedzamy trzepaniem mechanicznym (w cenie). Możemy je też zrealizować jako osobną usługę.

Pranie wykładzin w dobrej cenie

Oferujemy usługi premium w dobrej cenie. Jeśli otrzymasz odpowiednią jakość prawdopodobnie zadzwonisz do nas ponownie. Bazujemy na długofalowej współpracy dlatego priorytetem jest uzyskanie rezultatu jakiego oczekujesz.

pranie wykładzin warszawa cena

Proponujemy precyzyjną i uczciwą metodę wyceny. Znając metraż od razu znasz koszt. Nie ma miejsca na wątpliwości czy późniejsze próby zawyżania ceny.

 • Cena za pranie wykładzin jest taka sama w każdej lokalizacji. Nie podnosimy stawek dlatego, że obiekt nie znajduje się na terenie miasta Warszawa.
 • Brak ukrytych kosztów i dopłat za odplamianie, usuwanie gum, czyszczenie na sucho, czy dojazd.
 • W przypadku dużych powierzchni i wcześniejszej rezerwacji terminu, możemy zrealizować usługę na terenie całego kraju.

Posiadamy urządzenia dzięki, którym pranie wykładzin przebiega dwa razy szybciej, a materiał wysycha w czasie dwa razy krótszym niż w przypadku standardowych usług oferowanych przez firmy działające w Warszawie.

>> Zobacz porównanie urządzeń

Jako opcję dodatkową oferujemy czyszczenie mebli tapicerowanych każdego rodzaju. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 500 170 160

Cennik prania wykładzin powinien być jasny

Jeśli cennik prania wykładzin zawiera niejasne sformułowania daje to pole do późniejszego zawyżania kwot. Przykłady poniżej:

 • cena od 5 zł/m2 – czy w takim przypadku wiesz ile ostatecznie zapłacisz? Może to być 5 zł lub 15 zł.
 • cena uzależniona od stopnia zabrudzenia – jeśli wykonawca uzna, że stopień zabrudzenia jest duży doliczy 30 czy 50% do cen podanych w cenniku. Pytanie gdzie możesz to zweryfikować? Przecież widziałeś tylko swoją wykładzinę i nie masz porównania, czy stopień zabrudzenia w istocie jest duży.

Unikamy dziwnych sformułowań, które mogą wprowadzić Cię w błąd. Zamawiając pranie wykładzin w naszej firmie od razu wiesz jaki będzie ostateczny koszt.

Ile kosztuje pranie wykładziny w Warszawie?

Średnia cena za pranie wykładziny w Warszawie oscyluje między 8 – 10 zł za m2. Podany przedział dotyczy małych powierzchni w mieszkaniach, domach lub niewielkich biurach. Za wypranie wykładziny w mieszkaniu o powierzchni 50 m2 zapłacimy około 500 zł.

Czyszczenie w obiektach wielkopowierzchniowych jest zdecydowanie tańsze. W przypadku biura o powierzchni 500 m2 możemy liczyć na cenę 6 zł za m2.

Jeśli cena usługi jest bardzo niska prawdopodobnie zamiast prania zostanie przeprowadzone zmoczenie wykładziny wodą za pomocą odkurzacza piorącego do domowego użytku.

Od czego zależy cena za czyszczenie w Warszawie?

Cena za pranie wykładzin w Warszawie zależy od zakresu pracy jaka zostanie wykonana. Przed zamówieniem zapytaj czy w pierwszej fazie wykonawca usunie zabrudzenia suche. Jeśli piach pozostanie, pod wpływem wody w materiale zrobi się błoto. Po wyschnięciu wyjdą zacieki i pojawi się nieprzyjemny zapach.

Istotnymi elementami jest też sprzęt oraz zastosowane preparaty. Najnowocześniejsze urządzenia kosztują kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie każdą firmę na to stać. Zamiast topowych maszyn stosowane są kilkuletnie, używane sprzęty których wydajność i skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

pranie wykładzin warszawa cennik

By było tanio wykonawca na czymś musi zaoszczędzić. Jeśli cena za pranie wykładzin jest niska, proces zostanie przeprowadzony starymi urządzeniami i najtańszymi preparatami. To wszystko by obniżyć ostateczny koszt.

Jeśli cena za pranie wykładzin jest niska przygotuj się, że jakość też będzie niska. Wykonawca oferujący niską cenę musi zaoszczędzić na preparatach. Inaczej praca się nie opłaci. Na pewno zastosuje tanie zamienniki, rozcieńczony roztwór lub samą wodę. W takim przypadku wykładzina nie będzie wyczyszczona tylko zamoczona.

Samo zamoczenie wykładziny wodą spowoduje, że zamiast powtórnie zamówić czyszczenie, będziesz chciał jak najszybciej zapomnieć o firmie która je realizowała. Tego chcemy uniknąć dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób fachowy. Amatorskie metody zostawiamy innym firmom działającym w Warszawie.

Zależy nam na długofalowej współpracy

Wykonujemy tylko profesjonalne pranie wykładzin dlatego nie szukamy oszczędności na urządzeniach i preparatach. Obniżanie ceny do poziomu opłacalności zawsze odbija się na jakości. Wolimy skupić się na zapewnieniu pożądanego efektu czyszczenia, ponieważ takie podejście da owoce w postaci długoterminowej współpracy.

📌 Czy cennik prania wykładzin zawiera ostateczne ceny?

Tak. Koszt jest jasny i znany jeszcze przed rozpoczęciem czyszczenia. Nie stosujemy ukrytych dopłat i nieuczciwych praktyk cenowych.

📌 Jak długo schnie materiał?

Maksymalny czas to 8 godzin. Zazwyczaj krócej. Posiadamy urządzenia pozwalające na pranie wykładzin w wysokiej temperaturze co znacznie przyspiesza czas schnięcia i poprawia skuteczność usługi.

📌 Czy zapłacę więcej jeśli lokalizacja znajduje się poza Warszawą?

Nie. Cennik prania wykładzin zawiera ostateczny koszt usługi. Nie doliczamy za dojazd jeśli obiekt znajduje się poza miastem Warszawa.